Haber

Saadet Partisi Genel Merkezi Önünde İnşaat İşçisinden Akşener’e Tepki: “Beş çocuğum var. Senden ümidimizi kestik. Yazıklar olsun”

Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Millet İttifakı Liderler Toplantısı’nda inşaat işçisi olduğunu söyleyen bir vatandaş; Saadet Partisi Genel Merkezi önünde Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e YETER tepki gösterdi. Vatandaş, “Neden bu insanlara bunu yapıyorsunuz? İnsanlar sizden umutluydu. İnsanlar sizden umutluydu. Neden şimdi bunu yaptınız? Benim beş çocuğum var. Biz size umut etmiştik. Yazıklar olsun” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı Millet İttifakı Liderler Buluşması bugün saat 17.00’de başladı. .

Saadet Partisi Genel Merkezi önünde bugün yapılan mitinge katılmayan ve Millet İttifakı ile ilgili yaptığı açıklama nedeniyle inşaat işçisi olduğunu belirten bir vatandaş İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tepki gösterdi. Vatandaş dedi ki:

“İNSANLARIN SİZDEN UMUTLARI VAR. İNSANLARIN SİZDEN UMUTLARI VAR. BU DAKİKADA BUNU NEDEN YAPTINIZ? AİLENİZLE HANGİSİNİ KARŞILAŞIRSINIZ”

“Dün aileni Kılıçdaroğlu’na emanet etmedin mi? Bugün niye yapıyorsun? Partili değilim, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım, inşaat işçisiyim. Kendim geldim. Troyalı mısın? , Akşener Bey Neden bu insanlara bunu yapıyorsunuz İnsanlar sizden umutluydu İnsanlar sizden umutluydu Neden şimdi bunu yaptınız Ailenizi emanet ediyordunuz Vasiyetiniz vardı hani Niçin yaptın? bugün oldu 5 çocuğum var ümidimizi kesmiştik yazıklar olsun 28 şubatta yaptığını bugün yaptın aynısını yapıyorsun.

“KENDİ AYAĞINIZI ÇIKARIN”

bize geldi Neden kazanılmış bir seçim yaptınız? Bizi neden bir buçuk yıl oyaladınız? Bir buçuk yıldır belli değil miydi? Akşener Bey size sesleniyorum bir buçuk senedir bu belli olmadı mı? Başkanımız Mansur Yavaş istemiyor, Başkanımız Ekrem İmamoğlu ‘genel liderimizin arkasındayız’ diyor. Ama yaptın, hala bugün onları Başkan olarak görmek istediğimizi söylüyorsun. Cidden, kendi ayağına vurdun. Bugün, dün kendi ayağına sıktın. Dün gece üç buçuğa kadar uyumadım; Senin için bekliyordum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu