Yaşam

Kingfisher 2. sezon ne zaman başlayacak? Kingfisher’ın yeni sezonu ne zaman?

yalıçapkını 2. dönem merakla beklenen yapımların tam ortasında. Yeni bölümleriyle adından söz ettiren Yalıçapkını, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Star Tv’nin sevilen dizisi Kingfisher 2. sezon ne zaman başlayacak? Soru ile birlikte arama motorlarında sorgulanır. Peki Kingfisher 2. sezon ne zaman başlayacak? Kingfisher’ın yeni sezonu ne zaman?

Kingfisher 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalıçapkını 8 Haziran Cuma günü final yaptı. Kingfisher dizisinin yeni sezonda 15 Ağustos gibi yayınlanması bekleniyor. Şu anda bir açıklama olmadığı için konu hakkında net bir bilgi yok.

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

dosemealtiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu