Teknoloji

Aylık EA Play Aboneliği Yeniden Büyük İndirimde!

Aylık EA Play aboneliğisınırlı bir süre için %80 indirimli 8 TL kaçırılmayacak bir fiyata. Kütüphanesinde birçok dikkat çekici yapım bulunan servisi denemediyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmetlerine uygun bir alternatiftir. Esasen, daha önce EA Access ve Origin Access olarak PC ve konsollara bölünmüştü. Ancak Amerikalı yayıncı, Ağustos 2020’de yaptığı duyuru ile iki tarafı EA Play çatısı altında birleştirmişti. Origin Access Premier ise EA Play Pro olarak adlandırılmıştı.

Hem işleyiş açısından hem de sunulan imkanlar açısından bir farkın bulunmadığı hizmette, Electronic Arts’ın yayınladığı oyunları erken deneme fırsatının yanı sıra abonelere özel içerik, her türlü alışverişte %10 indirim gibi avantajlar da bulunuyor. ve zamanla genişleyen ücretsiz bir oyun kütüphanesi devam ediyor. Özel oyun içi mücadeleler ve seçilen oyunlar için aylık ödüller gibi avantajlar da var.

Aylık EA Play Aboneliği için Kaçırılmayacak Fırsat!

EA Play abonelik hizmetini daha önce denemediyseniz, aylık aboneliği indirimli olarak alabilirsiniz. 8 tlulaşmak 8 Mart 2023 Diyelim ki son teslim tarihine kadar vaktiniz var. Yenileme zamanı geldiğinde 39,99 TL ödemeniz gerekecek. Bu süreçte Mass Effect Legendary Edition, Titanfall 2, It Takes Two, Mirror’s Edge Catalyst, DIRT 5, Battlefield, Dead Space, Dragon Age, Need for Speed ​​ve Star Wars serisinin oyunlarını oynayabileceksiniz. ve dahası. Ek olarak, Hız İhtiyacı: SınırsızVe Vahşi KalplerSon çıkan oyunların deneme sürümlerine ulaşabilirsiniz.

haber-cobanlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu