Teknoloji

WhatsApp, bilinmeyen numaralardan gelen davetleri sessize alacak

WhatsApp uzun zamandır beklenen özelliğe sonunda kavuştu. WABetainfo tarafından yayınlanan habere göre WhatsApp artık bizi bilinmeyen numaralardan gelen arama bildirimlerinden kurtaracak.

Henüz geliştirilme aşamasında olan özellik, şu an için sadece beta programındaki kullanıcılara sunuluyor. Gerekli testler tamamlandıktan sonra söz konusu özelliğin yeni güncelleme ile herkese geleceği söyleniyor.

BİLİNMEYEN NUMARALAR OTOMATİK OLARAK SUSTURULACAK

WhatsApp, yayınlayacağı güncelleme ile bilinmeyen numaralardan gelen aramaları otomatik olarak sessize alacak. Kullanıcı memnuniyeti için rahatsızlık veren sebepleri ortadan kaldırmaya çalışan WhatsApp, getireceği bu özellik ile bizi bilinmeyen numaraların verdiği rahatsızlıktan kurtaracak.

Sevdiklerinizle yaptığınız sohbetler sırasında bilinmeyen numaralı davetler, sohbeti yarıda kesebilir ve dikkatinizi dağıtabilir. Bu noktada özellikle WhatsApp’ın yeni eklemeleri ile bu sorun ortadan kalkıyor. Görüşme sırasında bilinmeyen numaralardan gelen aramalar susturularak sevdiklerinizle görüşmenizin kesintisiz devam etmesi sağlanır.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu