Teknoloji

Sürekli ertelenen Skull and Bones’un yeni ekran görüntüleri sızdırıldı!

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan korsan temalı MMO (devasa çok oyunculu) formatındaki açık dünya korsan oyunu Skull and Bones için yeni ekran görüntüleri sızdırıldı. Bu noktada hep ertelenen ve talihsiz projeler listesine adını yazdıran oyunun sızan sahneleri, gemi tasarımlarından karakterlere kadar pek çok içeriği barındırıyor.
 
Oyunun hala bir çıkış tarihi yok
 
 
 
Uzun süredir geliştirilen ve sayısız gecikmelere konu olan Skull and Bones için artık bir beklenti kalmamış gibi görünüyor. Geçmişte oyun belirsiz bir zamana ertelenmişti ve şu an için hala bir çıkış tarihi bulunmuyor.
 
Sürekli güncellenen oyun için şu an sızan birkaç görsel bulunuyor. Ortaya çıkan bu görseller, Ocak 2023’te yayınlanan son oyun güncellemesine dayanmaktadır. Arka planda geliştirilmeye devam edilen yapımın yeni ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:
 
– İlk resim
– İkinci resim
– Üçüncü resim
 
Öte yandan geliştirici ekip Ubisoft, odağını Assassin’s Creed serisine çevirmiş durumda. Bu bağlamda seri üzerinde çalışan kişi sayısı artıyor ve daha kapsamlı oyunların çıkması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu