Teknoloji

Samsung Galaxy A35 ve Galaxy A55’in Resmi Basın Görselleri Sızdırıldı: Amiral Gemisi Tasarımları Orta Fiyatlarla Geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaksi A serisi akıllı telefonlarına yeni üyeler eklemeye hazırlanıyor. Bu içerikte; Markanın bir süredir gündemde olan telefonları Galaxy A35 ve Galaxy A55. Bugün akıllı telefon sektörünün önemli sızıntı kaynaklarından Evan Blass, gelecek telefonların detaylarını ortaya çıkardı. resmi basın görselleri Paylaşıldı. Böylece cihazların tasarımları da netleşti.

Samsung Galaxy A35 ve Galaxy A55 büyük ölçüde benzer tasarımlar sahip olacaklar. Her iki telefon da delikli bir ekrana ve Samsung’un “Key Island” adı verilen yeni tasarım diline sahip olacak. Key Island, telefonların sağ tarafına yerleştirilen butonları bir “ada” şeklinde içerecek. Ayrıca her iki telefon da çerçevesiz. üçlü kamera yüzübulunacak.

Samsung Galaxy A55’le tanışın

Galaxy A55’in Samsung için özel bir yeri olacak. Bu akıllı telefon metal bir çerçeve Galaxy A serisi için çok önemli olan bir şeyle gelecek. Zira bu hamleyle birlikte Galaxy A serisinde yer alan bir telefon ilk kez metal çerçeveyle donatılacak. Bu, telefonu daha güçlü hale getirirken, kendinizi daha premium hissetmenizi sağlayacak.

Biraz da teknik özelliklerinden bahsedelim. Samsung Galaxy A35’te Exynos 1380 ve Galaxy A55’te Exynos 1380 Exynos 1480 İşlemci olacağı söyleniyor. Her iki model için de 8GB RAM ve 256GB’a kadar depolama alanı ortak olacak. 25W hızlı şarj destekli 5.000 mAhkapasiteli piller de Samsung’un yeni telefonlarında yer alacak.

Samsung Galaxy A35 ve Galaxy A55 arasındaki farklardan biri de kamera kurulumunda kendini gösterecek. Edinilen bilgilere göre her iki telefonda da 50 MP ana kamera ve 5 MP makro kamera bulunacak. Ultra geniş açılı kameralar sırasıyla 8 MP ve 12 MP çözünürlük sunacak. Samsung’un lansmanı her şeyle ilgili bunu açıkça ortaya koyacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu