Ekonomi

Kyverna Therapeutics İlk Halka Arz Planlarını Açıkladı

Kyverna Therapeutics (KYTX) halka arz sürecini başlattı.

Şirket kendisini şu şekilde tanımlıyor: “Biz, otoimmün hastalıklardan muzdarip bireyler için hücresel tedaviler oluşturmaya adanmış bir klinik araştırma biyofarmasötik şirketiyiz. Misyonumuz, hasta merkezli stratejimizi, kapsamlı teknoloji platformumuzu, bağışıklık bozukluğu yönetimindeki uzmanlığımızı ve hücresel tedavinin diğer tıbbi alanlarda başarıyla kullanılmasından elde edilen faydalar.” Otoimmün rahatsızlıkların hücresel terapi ile tedavisine yönelik yaklaşımımız, CD19 CAR T hücresi tedavisi ile tedavi edilen çeşitli otoimmün olaylara ilişkin yayınlanmış bilimsel çalışmaların yanı sıra bu tedavilerin dönüştürücü potansiyelini gösteren devam eden çalışmalarımızdan elde edilen klinik öncesi verilerle desteklenmektedir. “Bu kanıt bize, otoimmün hastalıkların iki ana kategorisini: romatoloji ve nörolojiyi hedef alan birincil tedavi adayımız KYV-101’in klinik gelişimini ilerletme konusunda açık bir yetki sağlıyor.”

JP Morgan, Morgan Stanley(NYSE: HANIM), Leerink Partners ve Wells Fargo(NYSE: WFC) Menkul kıymetler, halka arz için talep oluşturma yöneticisi olarak görev yapacak.

Bu makale yapay zeka teknolojisi kullanılarak üretilmiş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu