Haber

Kavaklı Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı Türkiye Şampiyonu

Kocaeli’de düzenlenen ‘Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’ müsabakalarında İzmir takımını yenerek şampiyon olan Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı, şampiyonluk kupasını Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den aldı.

Gölcük’ün gururu Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı büyük bir başarıya imza atarak Türkiye şampiyonu oldu. Kocaeli genelinde düzenlenen ortaokullar arası “Futbol Yıldızları Türkiye Birinciliği” final maçında Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu üstün performansıyla İzmir İdeal Ortaokulu’nu mağlup etti. Büyük başarılara imza atan takım, şampiyonluk kupasını Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den aldı.

GÖLCÜK’ÜN POTANSİYELİNİ SAHAYA YANSITIRLAR

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bu büyük başarıya imza atan ekibi ve teknik sorumlusu Hasan Alemdar’ı tebrik ederek başarılar diledi. Önder Sezer, grubun üstün performansının ve kararlılığının gelecek nesillere örnek olacağını belirtti. Grup galibiyetinin Gölcük’ün spor alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koyduğunu vurgulayan Sezer, belediye olarak genç sporcuların becerilerini geliştirmeleri için en iyi desteği vereceklerini söyledi.

İLÇENİN GURURU ONLAR

Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı’nın şampiyonası hem okulda hem de Gölcük’te gurur ve sevinçle karşılandı. Şampiyonada; İzmir Dava Ortaokulu 2., Van Mustafa Cengiz Ortaokulu 3., İzmir Şehit Uğur Sarıkaya Ortaokulu 4. oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tirebolu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu