Haber

Kapıları Kapalı Uçağa Yasa Dışı Binmek İsteyen Kişi, Gizlice Girdiği Pistte Korkunç Bir Şekilde Öldü!

Amerika’nın Salt Lake City Havalimanı’nda kan donduran bir olay yaşandı. 30 yaşındaki Kyler Efinger, yolcu alımını durduran ve kapıları kapatılan uçağa gizlice binmek için yangın merdivenlerini kullanarak piste girdi. Uçağın motorları çalıştığında trajik bir şekilde öldü. 1 Ocak’ta yaşanan olayın güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri dünya basınının gündemine bomba gibi düştü.

Kaynak:https://www.foxnews.com/us/man-found-…

Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah eyaletinde inanılmaz bir olay yaşandı. Utah’ın başkenti Salt Lake’in havalimanında 1 Ocak’ta bir kişi hayatını kaybetti.

Uçağına yetişmeye çalışan 30 yaşındaki Kyler Efinger, kapılar kapanınca hayal kırıklığına uğradı. Güvenlik kontrolü sırasında çok fazla oyalandığını söyleyen Kyler, havayolu çalışanından ret yanıtı aldı.

Adam sinirlendi ve ayakkabısını kapı camına fırlattı, bir boşluk buldu ve yangın kapısına gitti. Kapıyı tekmeleyerek açan kişi kimseye yakalanmadan piste girdi.

Ancak o anda pistteki uçak çoktan taksiye binmeye başlamıştı. Motorun yanına yaklaşan adam hava akımına kapıldı. Daha sonra yaşananlar ise felaketti.

Hava akımı nedeniyle motorun içine çekilen adam feci şekilde hayatını kaybetti.

Görmek için tıklayın

Yapılan inceleme sonucunda aileye, adamın uçağın yakınında baygın halde bulunduğu ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Ayrıca yetkililer Kyler’in o dönemde manik atak geçirdiğini ve bu yüzden ölmüş olabileceğini söylerken babası, ‘Oğlum güvenlik kontrolleri sırasında geciktiği için uçağı kaçırdı.’ ‘ dediği öğrenildi.

Uçak şirketi ve havaalanı yetkilileri de Kyler’ın uçağa doğru koştuğu sırada uçağın motorunun çalışmadığını söyledi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu