Haber

Enduro ATV Yarışları tamamlandı

İZMİR (İGFA)-Muhteşem doğası ve heyecanı yüksek Kozak Yayla Pisti’ndeki yarışları izleyen vatandaşlar büyük bir adrenalin yaşadı.

Yarışmaların ardından düzenlenen ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Hakan Koştu, tarihi ve kültürel antik kent Bergama’nın tanıtımı için her branşta ve branşta spor ve yarışmalara ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2023 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ATV Şampiyonası’nın ilk ayağında sporcular, dere ve patikalardan oluşan etaplarda kayalık, çamur ve dik rampa geçişleri gibi doğal engebelerle mücadele etti. Kozak Yaylası’nın doğal güzelliği karşısında.

Dün eleme yarışları ile başlayan şampiyonada sporcular, bugün zorlu Kozak Parkurunu ön sıralarda tamamlamak için çaba sarf etti. Şampiyonanın sonunda Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kaymakam Avni Oral, Belediye Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar, Cüneyt Umutlu, protokol üyeleri ve Türkiye Motosiklet Federasyonu yöneticileri tarafından dereceye girenlere, federasyon yetkililerine ve organizasyon komitesine kupa ve ödülleri verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu