Teknoloji

Dead Island 2 İçin Yeni Hikaye Genişletmeleri Geliyor

Dambuster Stüdyoları, Ölü Ada 2Expansion Pass sahiplerinin ek bir ücret ödemeden erişebilecekleri bu genişlemelerle ilgili Detaylar için iki yeni hikaye açılımı duyuruldu haberimizde.


İlginizi çekebilir:  XDefiant İçin Açık Oturum Testi Duyuruldu


2014 yılının E3 fuarında duyurusu yapılan Dead Island 2, geçtiğimiz karanlık dönemin ardından nihayet Nisan ayında satışa sunuldu. Çıkışını takip eden ilk üç günde bir milyon, yedi günde ise iki milyon adet satış barajını aşan oyun, Deep Silver tarihinin en çok çıkış yapan oyunu olma özelliğini de taşıyordu.

Optimizasyon açısından da oldukça etkileyici olan Dead Island 2, eleştirmenlerden oldukça yüksek puanlar almış ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmiştir. Yani dokuz yıllık beklemeye değdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dead Island 2 Hikaye Genişletmeleri Neler Sunacak?

Geçtiğimiz günlerde Dambuster Studios, oyunun içerik yol haritasını paylaştı. Buna göre 2023’ün dördüncü çeyreği ve 2024’ün ikinci çeyreğinde çıkması beklenen iki katlı genişletmeler bizleri bekliyor.

Genişletmelerin ilki olan Haus, zombi kıyametine hazırlanan bir milyarderi konu alacak. SOLA Festivali ise genişlemeye adını veren şenlikleri sunacak ve Los Angeles’ta coşkuya giden yolda çevre dostu numaralar sergileyecek ve ellerinden geldiğince bir çılgınlığa imza atacak insanlarla buluşacağız. her seferinde dünyayı kurtar.

Genişletme Kartı sahiplerinin hiçbir ek ücret ödemeden erişebileceği bu genişletmelerin her ikisinde de yeni düşmanlar, görevler, silahlar, yetenekler ve yeni bölgeler yer alacak.

haberaybasti.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu