Teknoloji

Bulmaca platform oyunu Tin Hearts ertelendi

 
Yayıncı Wired Productions ve geliştirici Rogue Sun, bulmaca platform oyunu Tin Hearts’ın ertelendiğini duyurdu. Oyun şimdi 19 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkacak. Daha önce 20 Nisan’da piyasaya sürülmesi planlanmıştı.
 
Eğlenceli bir bulmaca platform oyunu deneyimi
 
 
Birinci şahıs, platform, macera oyunu Tin Hearts şimdi yeni bir tarihle geliyor. İçerisinde farklı bulmacalar bulunan oyunda arka planda bize bir hikaye anlatılıyor ve biz de bu hikaye kapsamında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda yüksekten süzülebiliyor, platform zorluklarını aşmaya çalışıyor ve çeşitli seçimler yapabiliyoruz.
Oyunda hem çevreyi keşfedip hem de çeşitli gizemleri aynı anda ortaya çıkarabiliyoruz. Farklı ataklar yaparak ilerlemeye çalışacağımız oyunda oyuncakların dünyasına atılıyoruz ve farklı bir form bizi bekliyor. Oyunda bizlere ilginç bir hikaye anlatılması planlanıyor.
 
Oyun için kısa bir oynanış fragmanı da yayınlandı. Burada oyunun yapısını, atmosferini ve daha fazlasını görebilirsiniz. Aşağıdaki görseli izleyebilirsiniz.
 
Tin Hearts oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu