Teknoloji

Blizzard Oyunları Steam’e Geliyor! İşte Eklenecek İlk Oyun

Oyuncular arasında pek çok popüler anlamı olan. kar fırtınası Battle.net platformunda uzun yıllardır satış yapmaktadır. Şirket, bugün bu alışkanlığından vazgeçeceğini açıklayarak oyuncuları sevindirecek bir açıklama yaptı.

Blizzard, blog gönderisinde dünyanın en tanınmış oyun platformundaki oyunlarından bazılarını duyurdu. Steam’e edeceğini duyurdu. Steam’e gelecek ilk oyun da belli oldu.

Overwatch 2, Steam’e gelen ilk oyun olacak

Steam’e gelecek ilk yapım, FPS türündeki popüler oyun Overwatch 2 olacak. Blizzard’ın açıklamasına göre kullanıcılar oyunu oynayabiliyor. 10 Ağustos 2023 Bundan sonra Steam’de satışa sunulacak. Buradaki oyuncular Overwatch 2 oynuyor tekrar Battle.net hesabına bağlanıyor Bunu vurgulayalım. Ancak yine de arkadaş listeleri ve başarılar gibi Steam’in sağladığı şeylere erişebilecekler.

Blizzard yaptığı açıklamada, dünyanın her yerinden oyuncuların oyunlarına erişmesini sağlamayı amaçlıyor ve ” engelleri yıkmak Böyle bir saldırıyı canları istediği için yaptıklarını ifade etti. Şirket, Battle.net’teki yatırımlarına devam edeceğini de eklemeden geçmedi.

Oyun devi, Steam’e belli sayıda Blizzard oyununun geleceğini söylemesine rağmen Overwatch 2 dışındaki oyunların isimlerini açıklamadı. Şirket, zamanı geldiğinde diğer oyunları da duyuracağını söylüyor.

Overwatch 2’nin platforma gelen ilk oyun olması şaşırtıcı olmadığını belirtelim. Activision Blizzard bugün geçtiğimiz çeyreğe ilişkin bir rapor paylaştı. Bu rapor, oyuncuların Overwatch 2’ye katılımı hakkındadır. düşürmekyaşadığını kanıtladı.

pendikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu