Haber

Beşiktaş’ta trafikte tartışma: Sokak ortasında bıçaklı kavga

Beşiktaş’ta 3 kişi, trafikte tartıştıktan sonra sokak ortasında bıçak ve kemerle birbirine girdi. Kavga sırasında bacağından bıçakla yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı. Kavga anları cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün saat 01:00 sıralarında Şehit Asım Caddesi üzerinde meydana geldi. Teze göre motosikletle sokakta yürüyen 2 kişi, yolun ortasında yürüyen kişiyi korna çalarak uyardı. Sokakta yürüyen şahıs küfür ederek karşılık verince önce tartışma, ardından ortalık karıştı. Çıkan olaylarda bıçak ve kemer kullanılırken, o anlar cep telefonu görüntüsüne yansıdı.

Yaralıya İLK MÜDAHALE arkadaşı tarafından yapıldı. Kavga sırasında bıçak darbesi ile yaralanan şahıs, bir süre sağlık ekiplerinin gelmesini bekledi. Bu sırada yanında bulunan arkadaşı, yaralı arkadaşının bacağına müdahale etti. Müdahaleyi yapan kişi, “Birden kornaya bastığımız için ateş etti ve küfür etti” dedi. Çıkan arbede sırasında bacağından yaralanan ve manzaraya yansıyan kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Öte yandan görüntülerde yerde yatarken bıçaklanan bir kişinin daha olay yerinden kaçtığı iddia edildi. Bu kişinin sağlık durumu bilinmezken, polisin soruşturması devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu